Výkup technického stříbra

výkup technického stříbraStejně tak, jako mnoho dalších firem, i mi, se věnujeme výkupu technického stříbra. Ale jako jedni z mála jsme schopni vykupovat cín po celé ČR. Pokud máte zájem, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a zeptat se na bližší informace.

A proč provozujeme výkup technického stříbra? Technické stříbro je obsaženo ve všech důležitých elektrosoučástkách, v procesorech, kondenzátorech, plošných spojích a v mnoha dalších součástkách.

Pokud budete mít zájem o výkup technického stříbra, tak nás stačí kontaktovat na uvedeném telefonním čísle a dohodnout si podrobnosti výkupu. Jako jedni z mála jsme ochotni dorazit do 24 hodin po objednání výkupu.

výkup technického stříbraJistě se ptáte. A co cena? Odpověď je velice jednoduchá. Cenu stanovujeme vždy individuálně a dle dohody se zákazníkem. Pro přibližnou cenu nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt
www.vykup-technickeho-stribra.cz/

Tel.: +420 722 086 304

 


This entry was posted on 25.2.2015 and is filed under výkup technického stříbra. Written by: . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.